Volkswagen Golf Sportsvan 2018

Në Shitje

No: 7659827673

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7659827673

Volkswagen Golf Sportsvan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf Sportsvan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

VW Golf Sportsvan 1.6 TDI DSG Automatic Highline FaceLift Viti Prodhimit 2018 I Doganuar 

+383 45 345 700 

+383 46 777 776

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com

Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00