Volkswagen Passat 2001

Në Shitje

No: 6437416728

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6437416728

Volkswagen Passat 2001

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.9

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/3/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2001
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1.9
NgjyraGjelbërt

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968

Passat 1.9 TDI Manual

Viti 2001 RKS

Gjendje shume te mire

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00