Volkswagen Passat 2007

Në Shitje

No: 5090441520

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5090441520

Volkswagen Passat 2007

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/3/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2007
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968 Passat 3C 2.0 TDI AutoMatik DsG Viti 2007 RKS

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00