Volkswagen Passat 2011

Në Shitje

No: 0514536546

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0514536546

Volkswagen Passat 2011

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/3/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Nr tel: 048 441-222

044 558-968

Passat B7 2.0 TDI AutoMatik DsG Viti 2011 RKS 4 Motion

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00