Volkswagen Passat 2013

Në Shitje

No: 2032334357

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

329371 km

No: 2032334357

Volkswagen Passat 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

329371

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km329371
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1600.00
NgjyraBardhë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 329371

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

•  Ccm: 1.6TDI - 105 PS / 77 KW

•  Viti 05.10.2013 

•   Modeli 2014 

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00