Volkswagen Passat 2014

Në Shitje

No: 0412813018

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

259533 km

No: 0412813018

Volkswagen Passat 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

259533

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/4/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km259533
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraKaltërt

VW PASSAT B7 2.0TDI DSG BMT - I sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 259533 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 17.11.2014 ~ Modeli 2015

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Full Asistime gjatë vozitjes: “Lane Assist” , ”Blind Spot” , “Parking Pilot” , ”Front Assist” . . .

• Kamera & Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Sistem te ulseve me ngohje dhe me masazhe

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00