Volkswagen Passat 2017

Në Shitje

No: 4676798596

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

214250 km

No: 4676798596

Volkswagen Passat 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

214250

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km214250
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraAri

MERCEDES E 220 CDI AMG LINE

VITI 2017

I DOGANUAR

AUTOMATIK

MUNDSI NDRRIMI

MUNDSI BLERJE PERMES BKT Kosova

FINANCIMI 100%

 

TEL :044 843 258 & 044 100 188

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00