Volkswagen Passat 2018

Në Shitje

No: 0561516792

€ 20,800.00

Ferizaj, Kosovo

181000 km

No: 0561516792

Volkswagen Passat 2018

Në shitje
€ 20,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

181000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km181000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Passat B8, 2.0, Diesel, Automatik, 2018

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,800.00