Volkswagen Passat 2020

Në Shitje

No: 0271451917

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

175000 km

No: 0271451917

Volkswagen Passat 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

175000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

250

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km175000
Fuqia (ps)250
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

WV Passat b8 2.0 Automatik

Viti 2020 km 175000

045 880 880

044225816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00