Volkswagen Passat 2020

Në Shitje

No: 8281182021

€ 22,800.00

Prishtinë, Kosovo

146000 km

No: 8281182021

Volkswagen Passat 2020

Në shitje
€ 22,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

146000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/23/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km146000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraZezë

VW Passat 2.0 TDI DSG

VITI: 12/2020

KM 146.000 Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

Financim 100%, Kohëzgjatja 10 Vite, Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive ) 

 

048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim

Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,800.00