Volkswagen Passat 2020

Në Shitje

No: 8405869118

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 8405869118

Volkswagen Passat 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Volkswagen Passat 2.0 TDI

SCR DSG

Viti 2020

Hgline me dogan 

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00