Volkswagen Passat B8 2015

Në Shitje

No: 4095073594

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4095073594

Volkswagen Passat B8 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Passat B8 2.0 TDI Automatik DSG Viti 2015 Me Dogan ?? 048 153 239 ?? 044 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00