Volkswagen Passat B8 2015

Në Shitje

No: 8362750894

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8362750894

Volkswagen Passat B8 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Passat B8 2.0 BiTDI 4Motion DSG Automatic 3X Rline 176 Kw 239 Ps Viti Prodhimit 2015 I Doganuar Km Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00