Volkswagen Passat B8 2016

Në Shitje

No: 2978777612

€ 17,450.00

Prizren, Kosovo

185487 km

No: 2978777612

Volkswagen Passat B8 2016

Në shitje
€ 17,450.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

185487

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/13/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km185487
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Çmimi 17.450€

VW PASSAT B8

2.0

TDI

ALLTRACK 4Motion

VITI:2016

KM:185487

KW:140

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 17,450.00