Volkswagen Passat B8 2016

Në Shitje

No: 4373651259

€ 14,900.00

Gjakovë, Kosovo

257139 km

No: 4373651259

Volkswagen Passat B8 2016

Në shitje
€ 14,900.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

257139

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/4/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km257139
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë

VW PASSAT B8 2.0TDI HLBMT - i sapo Doganuar  Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 257139 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 - 150 PS / 110 KW

Viti: 24.06.2016 ~ Modeli 2017

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Fulle Asistime gjate vozitjes në vija të bardha

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Vetura ka shpenzime minimale “4.3L/100Km”

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,900.00