Volkswagen Passat CC 2014

Në Shitje

No: 5688353767

€ 16,900.00

Prishtinë, Kosovo

131770 km

No: 5688353767

Volkswagen Passat CC 2014

Në shitje
€ 16,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

131770

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat CC
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km131770
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Passat CC 2.0 Tdi

R-line

DSG 4MOTION

VITI 2014

Panoram

Ulset lekur me nxemje dhe ftohje

Automatik DSG

Kilometra 131770 te verifikume te garantume

Dogan homologim kontroll te pagume

Qmimi 16900 me faktur tvsh

Per mashum 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,900.00