Volkswagen Passat CC 2015

Në Shitje

No: 1859538722

€ 7,700.00

Prishtinë, Kosovo

209000 km

No: 1859538722

Volkswagen Passat CC 2015

Në shitje
€ 7,700.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

209000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat CC
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km209000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Vetura eshte pa dogane dhe eshte ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,700.00