Volkswagen Passat Variant 2017

Në Shitje

No: 2860612024

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

152000 km

No: 2860612024

Volkswagen Passat Variant 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

152000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat Variant
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km152000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Rregullim i timonit, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Kukë Terheqëse, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse)

 • Multimedia

  Telefon, AUX, Radio - Cd Player, DVD Player, Bluetooth, Audio Sistem, Navigacion, USB/AUX

VW Passat B8 2.0 Diesel 4Motion AUTOMATIK,i Doganuar Viti prodhimit 2017. ?? 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00