Volkswagen Phaeton 2010

Në Shitje

No: 5776145396

€ 9,700.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 5776145396

Volkswagen Phaeton 2010

Në shitje
€ 9,700.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/2/2023
BrandVolkswagen
SerialPhaeton
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

PHETON DIESEL 3.0 TDI AUTOMATIK I ARDHUR NGA CH FULL OPSJONE I DOGANUAR RKS VITI 2010 QMIMI 9700

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 9,700.00