Volkswagen Polo 2011

Në Shitje

No: 9013870339

€ 01.00

Prishtinë, Kosovo

250000 km

No: 9013870339

Volkswagen Polo 2011

Në shitje
€ 01.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

250000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1199.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

75

Data6/17/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km250000
Fuqia (ps)75
Motorri (cc)1199.0
NgjyraKaltërt

Vw Polo Comfortline

1.2 TDI (1,199 ccm)

55 kW / 75 HP

Model 2012

Disel

• Financim deri në 100% të vlerës së veturës

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 01.00