Volkswagen Polo 2012

Në Shitje

No: 5425894330

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

197000 km

No: 5425894330

Volkswagen Polo 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

197000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1200

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2012
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km197000
Motorri (cc)1200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW POLO 1.2 TSI 2012 KM: 197.000 I SAPO DOGANUAR ???? ?? +383 49 281 281 ??FERIZAJ

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00