Volkswagen Polo 2012

Në Shitje

No: 9331267001

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9331267001

Volkswagen Polo 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Polo 1.6 TDI Viti 2012 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00