Volkswagen Polo 2013

Në Shitje

No: 4187013649

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

219000 km

No: 4187013649

Volkswagen Polo 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

219000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km219000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

POLO 1.6 TDI 2013 KM: 219 .000 TEL. +383 44 384 202 ????????

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00