Volkswagen Polo 2014

Në Shitje

No: 0231439679

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

183000 km

No: 0231439679

Volkswagen Polo 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

183000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/28/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km183000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

VW POLO 1.6TDI R LINE KM/183.000 MODEL 2014 Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite Procedurë e shpejtë vetëm 20 minuta Aplikimi bëhet në Auto Bibaj. Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00