Volkswagen Polo 2014

Në Shitje

No: 5782033249

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

120000 km

No: 5782033249

Volkswagen Polo 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

120000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km120000
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW POLO FRESH 1.4 TDI 66kw - 90ps Viti 23.10.2014 I ardhur nga Zvicra ???????? I Doganuar Km 120.000 me Liber te Garantuara ??% I Sapo Servisuar ne Garazhde ne Zvicer???? Swiss Auto Froni ???? Prishtinë - Çagllavicë ????+383 43 788 178?

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00