Volkswagen Polo 2015

Në Shitje

No: 0434159090

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0434159090

Volkswagen Polo 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.4

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

100

Data7/3/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Fuqia (ps)100
Motorri (cc)1.4
NgjyraZezë

Nr tel: 048 441-222

044 558-968

Polo 1.4 TDI Facelift Bluemotion

Viti 2015

i Doganuar Manual

I servisuar komplet

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00