Volkswagen Polo 2019

Në Shitje

No: 5921416354

€ 13,900.00

Ferizaj, Kosovo

190000 km

No: 5921416354

Volkswagen Polo 2019

Në shitje
€ 13,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km190000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

VW Polo, 1.6, Diesel, Manual, 11.2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,900.00