Volkswagen Polo 2019

Në Shitje

No: 7885740507

€ 15,800.00

Prishtinë, Kosovo

132600 km

No: 7885740507

Volkswagen Polo 2019

Në shitje
€ 15,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

132600

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

95

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km132600
Fuqia (ps)95
Motorri (cc)1600.0
NgjyraHiri

Polo 1.6TDI

Automatik DSG Highline 

I doganuar

132.600 KM

Vetura posedon: senzor parkingu distronic, navi, butona ne timon, strart\stop, dy qelsa, kilometrat e garantume mundesi ndrrimi.

 

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,800.00