Volkswagen Polo 2020

Në Shitje

No: 8479160687

€ 17,900.00

Ferizaj, Kosovo

100000 km

No: 8479160687

Volkswagen Polo 2020

Në shitje
€ 17,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

100000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km100000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

VW, Polo, 1.6, Diesel, Automatik, 10.2020

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,900.00