Volkswagen Sharan 2015

Në Shitje

No: 0142128957

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

236126 km

No: 0142128957

Volkswagen Sharan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

236126

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data7/9/2024
BrandVolkswagen
SerialSharan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km236126
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2000.0
NgjyraKaltërt

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE -

i sapo Doganuar Vetura është e sapo ardhur nga “Zvicera “

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 236126

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e vetures jane: Ccm: 2.0 TDI - 140 PS / 103 KW Viti 26.12.2015 ~ Modeli 2016 Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të hapjes dhe mbylljes të dyerve me ELEKTRIKË

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Sistem asistimeve gjate vozitjes: Line & Front Assist

• Gjama©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:””BKT”,

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00