Volkswagen T-Cross 2019

Në Shitje

No: 1155818859

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

134000 km

No: 1155818859

Volkswagen T-Cross 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

134000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialT-Cross
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km134000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW T-ROC 2.0 TDI DSG Automatic 3X R Line Viti Prodhimit 2019

Km 134000

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishinë 

+38345345700 

+38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00