Volkswagen T-Roc 2019

Në Shitje

No: 6539969653

€ 21,500.00

Prishtinë, Kosovo

125000 km

No: 6539969653

Volkswagen T-Roc 2019

Në shitje
€ 21,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

125000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandVolkswagen
SerialT-Roc
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km125000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraBardhë
  • Ngasja

    Timon Elektrik, Cruise Control, Start/Stop, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Felga Alumini

???? ??-?????? ??.?? ?????? ?????? ????.??????€ ???? ????????????¨ !! VITI: 12/2019 KM 125.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,500.00