Volkswagen T-Roc 2020

Në Shitje

No: 0988990372

€ 25,500.00

Prishtinë, Kosovo

109000 km

No: 0988990372

Volkswagen T-Roc 2020

Në shitje
€ 25,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

109000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/11/2024
BrandVolkswagen
SerialT-Roc
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km109000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraHiri

- VITI: 2020 KM

109.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

Financim 100%

Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi mund te bëhet edhe në zyret tona ( iDrive )

Bashkëpunim me të gjitha bankat 

Nr tel 048-660-691 ose 049-340-444

Ju mirëpresim 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,500.00