Volkswagen T6 Kombi 2016

Në Shitje

No: 7142173426

€ 00.00

Tirana County, Albania

No: 7142173426

Volkswagen T6 Kombi 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Tirana County, Albania

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Data11/30/2023
BrandVolkswagen
SerialT6 Kombi
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00