Volkswagen T6.1 Transporter 2017

Në Shitje

No: 9273094710

€ 15,500.00

Podujevë, Kosovo

No: 9273094710

Volkswagen T6.1 Transporter 2017

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

1

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialT6.1 Transporter
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Fuqia (ps)1
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Transporter 2.0 TDI

2017

I sa po ardhur nga Gjermania

Vetem me dogan te paguar

 

049-260-389

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,500.00