Volkswagen Tiguan 2012

Në Shitje

No: 4086847534

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

200 km

No: 4086847534

Volkswagen Tiguan 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

200

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/15/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKafe
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Timon Elektrik, Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Timon Lëkure, Cruise Control, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Kukë Terheqëse

Tiguan 2.0 TDI Highline 4M , Automatik DSG i doganuar nga zvicrra full opsione etj..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00