Volkswagen Tiguan 2013

Në Shitje

No: 2494258447

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

179000 km

No: 2494258447

Volkswagen Tiguan 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

179000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km179000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG Automatic Highline 130 Kw 177 Ps Viti Prodhimit 2013 I Doganuar Km 179000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00