Volkswagen Tiguan 2013

Në Shitje

No: 5229907034

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

158000 km

No: 5229907034

Volkswagen Tiguan 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

158000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data4/14/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km158000
Motorri (cc)2.0
NgjyraAri

VW TIGUAN 2.0TDI DSG HIGHLINE VETËM ME DOGAN MODEL 2013 KM 158.000 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00