Volkswagen Tiguan 2014

Në Shitje

No: 6075208447

€ 15,700.00

Ferizaj, Kosovo

185000 km

No: 6075208447

Volkswagen Tiguan 2014

Në shitje
€ 15,700.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

185000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km185000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Tiguan, 2.0, Diesel, Automatik, 4-Motion, 2014

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,700.00