Volkswagen Tiguan 2015

Në Shitje

No: 3494632672

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

235000 km

No: 3494632672

Volkswagen Tiguan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

235000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data5/3/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km235000
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

044 246 122 & 045 99 77 00

Tiguan 2.0 Tdi

Automatik DSG

R_Line

4Motion

12/2014 Model 2015

Veq me dogane

235*** Km te garantuara

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00