Volkswagen Tiguan 2015

Në Shitje

No: 4779159378

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

179715 km

No: 4779159378

Volkswagen Tiguan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

179715

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/18/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km179715
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

VW TIGUAN 2.0TDI 4MOTION - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 179715 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 - 150 PS / 110 KW

Viti: 04.11.2015 ~ Modeli 2016

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Kamer dhe Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Fulle Asistime gjate vozitjes në vija të bardha

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00