Volkswagen Tiguan 2015

Në Shitje

No: 8855977940

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

111505 km

No: 8855977940

Volkswagen Tiguan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

111505

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/11/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km111505
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Shtatë-Shpejtësi, Timon Lëkure, Timon me Ngrohje, Cruise Control, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Rregullim i timonit, Timon Druri, Distancer

  • Aksesorë

    Panoram, Xham i Perparem / Panoram, Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse, Derë Elektrike

TIGUAN 2.0

TDI

4MOTION

VITI 2015

AUTOMATIK

111000 KM

I DOGANUAR

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00