Volkswagen Tiguan 2016

Në Shitje

No: 0041137336

€ 26,500.00

Prishtinë, Kosovo

173744 km

No: 0041137336

Volkswagen Tiguan 2016

Në shitje
€ 26,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

173744

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/8/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km173744
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Ngasja

    Timon Lëkure, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Shtatë-Shpejtësi, Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Distancer, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse

VW Tiguan 2.0 TDI Highline Automatik 4Motion Viti:2016 ; KM:173 mije Virtual Cockpit, LED / Xenon, Kamere, Ambient Light.. Me dogane nga Zvicra Garancion ne: Kilometra JO-aksidente Dokumente

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,500.00