Volkswagen Tiguan 2016

Në Shitje

No: 8934782062

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

206500 km

No: 8934782062

Volkswagen Tiguan 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

206500

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km206500
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraKuqe
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

Tiguan 2.0TDI

AUTOMATIK DSG

4MOTION

Viti 2016

I doganuar

Vetura posedon: F1 butona ne timon, navi, carplay, ulset me nxemje, timon me nxemje, keylees, liber servisi, dy qelsa, kuk terheqse, me te gjitha serviset ne kohe.

206.000 km t garantume

 

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00