Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 1033424056

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1033424056

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW TIGUAN HIGHLINE 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 4 MOTION

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR. 2.0 Automatik 110 Kw / 150Ps Viti 20.10.2017 4 Motion Km 256 000 Navigacion Ekran digital Ulset highline Senzora Star Stop Auto Hold Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00