Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 1056099720

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

163000 km

No: 1056099720

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

163000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km163000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

TIGUAN 2.0

TDI #R-LINE DSG PANO 190 PS 2017

Km:163.000 PANO KAMER 360% #4MOTION FULL

049-797-767

044-360-932

+38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00