Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 2481672919

€ 25,000.00

Prishtinë, Kosovo

158000 km

No: 2481672919

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 25,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

158000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/8/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km158000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)1968.0
NgjyraHiri
  • Ngasja

    Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Cruise Control, Timon Lëkure, Distancer

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

???? ???????????? ??.?? ?????? ?????? ?????????????? ???????????????? ?????? ???? !! - ????.?????? € ???? ???????????? VITI: 2017. KM 158.000 ?? Prishtine - Çagllavicë Km5 048/660-691 ?? 049/340-444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,000.00