Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 5150218143

€ 20,500.00

Prizren, Kosovo

203594 km

No: 5150218143

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 20,500.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

203594

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/13/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km203594
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Çmimi 20.500€

VW TIGUAN

2.0

TDI

DSG

VITI:2017

KW:110

KM:203594

+383 44 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 20,500.00