Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 7520490025

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

145000 km

No: 7520490025

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

145000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km145000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Tiguan 2.0 BiTDI 4M DSG Automatic 3X Rline 176 Kw 239 Ps ???? Viti Prodhimit 2017 I Doganuar Km 145000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00