Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 7923971530

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

97000 km

No: 7923971530

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

97000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/6/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km97000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraAri

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG.!!! KM 97,000.!!! VITI 2017.!!! R Line.!!! ??+38349234734 ??+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00